Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Świdnik, Aleja Lotników Polskich 182
tel.: 081 468 01 67
tel./fax: 081 468 00 50
email: grabowska@adres.pl

O Nas


Firma ELBRUK w Świdniku została założona w 1984 roku. Od początku działalności zakład zajmował się produkcją materiałów drogowych jak i budowlanych. Od 1991 roku jako jedna z pierwszych firm na lubelszczyźnie specjalizuje się wyłącznie produkcją wyrobów drogowych metodą wibroprasowania betonu. Produkcja odbywa się wg niemieckiej technologii maszynami typu ZENITH.

Wraz z zapotrzebowaniem Klienta wprowadzane są nowe wzory kostki brukowej o różnorodnej gamie kolorów. Oferowane przez nas materiały są jednowarstwowe, tzn. o jednolitej strukturze na całej grubości wyrobu. Produkty barwione są w całości.

Dbając o wygodę Klienta oferujemy nasz transport z HDS na teren budowy, a także polecamy usługi innych firm transportowych.

W biurze obsługi Klient może otrzymać informację na temat sposobu ułożenia i pielęgnacji wyrobów drogowych. Naszym Klientom indywidualnym polecamy usługi specjalistycznych firm brukarskich.

Zapraszamy!


© Kostka brukowa Lublin - Elbruk - 2012. Projekt i wykonanie - Freeline